ترمومتر تماسیTESTO 925


ترمومتر تماسیTESTO 925,ترمومتر های تماسی تستو (testo) ، ترمومتر ، تماسی ، تستو ، فروش انواع و اقسام ترمومتر های تماسی تستو (testo)
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر تماسیTESTO 925

ترمومتر تماسی تک کاناله تستو testo 925

ترمومتر تماسی TESTO 925: این ترمومتر  جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی می باشد.

این دماسنج پرتابل با دقت بسیار بالا و سنجش دما تا 1000 درجه سانتی گراد بوسیله پرابهای تیپ K  در دو نوع پراب سیم دار و بی سیم در سنجش دمای سطوح کاربرد دارد.

برند آلمانی تستو TESTO نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسی TESTO و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومتر تماسی TESTO 925 و انواع ترموکوپل ها و آگاهی از قیمت ترمومتر تماسی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق TESTO  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Thermometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی   TESTO 925 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


ترمومتر تماسیTESTO 925

رنج دمایی : وابسته به پراب -50…1000°C

دارای قابلیت اندازه گیری دما به صورت بی سیم 
دارای آلارم زمانی که دما از حد مشخص شده تجاوز کند

 

اطلاعات بیشتر

Web Statistics Clicky